Google Workspace Update: Vylepšené návrhy zasedacích místností v Google kalendáři

Google Workspace Update: Vylepšené návrhy zasedacích místností v Google kalendáři
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 minutu.)

Dříve existovaly dva různé typy návrhů místností na základě nastavení Google kalendáře dané společnosti. První možnost obsahuje seznam často používaných místností, ze kterých si můžete vybrat, zatímco druhá využívá funkci strukturovaných zasedacích místností k navrhování místností na základě pracovního místa, které si účastníci schůzky sami zvolili. Všimněte si, že strukturované zasedací místnosti se vztahují k místnostem, které jsou přiřazeny ke konkrétním budovám, s informacemi o vybavení a kapacitě zasedacích místností. 

Abychom lépe optimalizovali zasedací místnosti a podpořili větší spolupráci, zejména v hybridním pracovním prostředí, kombinuje Google obě možnosti v aktualizovaném nastavení strukturovaných zasedacích místností. U všech návrhů místností se zohledňuje pracovní umístění zadané uživatelem a v případech, kdy nejsou údaje o umístění k dispozici, budou navrhované zasedací místnosti vycházet z často používaných místností.

Proč je to důležité?

Tato aktualizace efektivněji spravuje zasedací místnosti díky zohlednění plánovaných pracovních míst. Výsledkem je, že zasedací místnosti jsou přidělovány pouze těm, kteří je budou s největší pravděpodobností potřebovat.

Václav

Programátor... občas normální, častěji tak trochu blázen.

Internetová stránka: www.valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.