Muzikál Drákula

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 3 - 5 minut/y.)

Je to přesně 20 let od první inscenace muzikálu Drákula. Tenkrát jsem měl možnost vidět televizní záznam tohoto představení a byl jsem doslova unesen. Byl jsem ale ještě malý, abych se vydal do Prahy na představení.
Nyní, po dvaceti letech od premiéry, byl tento muzikál znovu nastudoval v hudebním divadle Karlín a mě nic nebránilo si lístky objednat a na muzikál vyrazit.

Číst dál...

1984

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Knihu jsem nečetl, film si již nepamatuji a tak jsem mohl vyrazit na divadelní hru Gerge Orwella 1984 v podání divadla Petra Bezruče z Ostravy.

Číst dál...

Krajní meze

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 4 minut/y.)

Další divadelním představením, na které jsme zamířili, byly "Krajní meze". Nejedná se o adaptaci nějakého dílu ze seriálu "Krajní meze", i když bychom zde asi mohli nalézt nějakou podobnost, ale jedná se o hru Williama Mastrosimone. Tuto hru přijeli do Frýdku-Místku předvést herci z divadla Aréna z Ostravy.

Upozornění - tento příspěvek obsahuje spojlery!

Číst dál...
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Poprvé se nám podařilo zakoupit předplatné do divadla. Ne že by byl u nás o to takový zájem, ale minulý rok nebyl o skupinu C zájem. Přitom mě osobně přišla skupina C jako nejlepší a i tento rok nás zaujala nejvíce. Teď Vám z hlavy neřeknu, co všechno nás v této divadelní skupině čeká, jelikož jsem již zapomněl, co vše se bude hrát. Jediné co si pamatuji je divadelní představení 1984 v podaní divadla Petra Bezruče z Ostravy.

Prvním představením, které nás čekalo, bylo představení "Petrolejové lampy" v podání divadla Petra Bezruče.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS