Vašek & Lea

Vašek & Lea

URL internetové stránky: http://valeas.cz

Sponzorovaný článek: Jděte s dobou a nechte si navrhnout mobilní aplikaci pro své zákazníky na míru!

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Zaujmout zákazníka na současném vysoce konkurenčním trhu je velmi složité a z ohledu na marketing i velmi nákladné. Pokud navíc ztrácíte v některých ohledech krok, brzy se to projeví nejen na tržbách, ale i kvalitě vašeho brandu. Právě nyní hledají značky, jak zákazníkům usnadnit cestu k požadované konverzi a hitem jsou mobilní aplikace, které se ukazují jako vysoce oblíbené a přichází tak čas se zeptat. Nepotřebujete ji také?

Sponzorovaný článek: Jaké vlastnosti má teplá pánská zimní bunda? Odpovídáme

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Pokud hledáte kvalitní bundu, která vás v zimě zahřeje, jste tu správně. Na následujících řádcích se totiž do detailu zaměříme na teplé pánské zimní bundy. Povíme si, podle jakých kritérií bundu vybírat, aby byla nejen hřejivá a pohodlná, ale také trendy. Čtěte a inspirujte se s námi!

Tip na výlet: Za vůní levandule do Hodonína

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 2 - 3 minut/y.)

Když jsme se letos v červnu vydali do Francie poznávat krásy Azurového pobřeží, naším hlavním cílem byly památky a moře, ale dostalo se nám samozřejmě také možnosti pokochat se lány stále ještě zelené levandule. Od té chvíle bylo jasno, kam se ve Francii podíváme příště, ale co do té doby? Naštěstí se můžeme nádhernými levandulovými lány pokochat i u nás.

Francouzská riviéra s Čedokem aneb Jak by NEMĚL vypadat poznávací zájezd

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 7 - 13 minut/y.)

Jak už jste si asi všimli, s Leou si vybíráme primárně poznávací dovolené. Občas je sice proložíme nějakou tou typickou pobytovkou u moře, ale po pár dnech se stejně začneme nudit a vydáme se na výpravy do okolí nebo dokoupíme nějaký fakultativní výlet. Strašně rádi poznáváme jiné kraje a kultury a poznávací zájezdy jsou z tohoto hlediska pro nás jako stvořené. Jedná se v podstatě o koncentrovaný zážitek, kdy za co nejkratší dobu můžeme poznat co nejvíce z daného místa a zároveň se nemusíme stresovat s ubytováním či přepravou. Tentokrát jsme si zvolili poznávací autobusový zájezd po krásách Francouzské Riviéry s cestovní kanceláří Čedok a upřímně, tuto chybu už nikdy neuděláme.

Výprava do Skotska po stopách Nessie a Harryho Pottera

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 3 - 6 minut/y.)

Minulý rok v červnu jsme se vydali na jedenáctidenní putování po Irsku a Skotsku. Upršenou a věčně větrnou zemi zeleného trojlístku jsme po pěti dnech vyměnili za půvabnou skotskou krajinu a ještě intenzivnější zážitky. Vydejte se společně s námi po stopách lochnesské příšery, projděte se stejně jako J. K. Rowling po Příčné ulici či se nechte jen tak vyvézt lodním výtahem. Proč? Protože tohle je Skotsko!

Irsko - ostrov smaragdových útesů a whiskey

(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 3 - 6 minut/y.)

Přesně před rokem, v tento pošmourný a deštivý den, jsme se vydali na naši prozatím nejlepší “letní” dovolenou. Během jedenácti dní jsme procestovali téměř celé Irsko a Skotsko, na vlastní kůži jsme poznali zdejší drsnou smaragdově zelenou krajinu, osvojili si zvyky místních lidí a především se naučili pít národní nápoj whiskey

Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS