Soutěž o 8x Liposkin Pro - UKONČENO!

Soutěž o 8x Liposkin Pro - UKONČENO!
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Doba trvání soutěže: 25. 3. - 1. 6. 2016 (nebo do vydání produktů)

Velice si vážíme Vaší přízně a chtěli bychom Vás za ni nějak odměnit. Jen díky Vám se náš blog posunuje neustále kupředu a jen díky Vám nás to stále ještě baví.

O co se soutěží?

Soutěžit můžete o produkt Liposkin Pro, jehož recenzi si můžete přečíst ZDE. Jedná se velice účinný doplněk stravy, který napomáhá viditelně zlepšit stav mastné a problematické pleti. Každý výherce získá 14-ti denní kůru v hodnotě 420 kč.

Pravidla soutěže:

Povinná:

1.Dát like naší Facebookové stránce ZDE (označit jako "To se mi líbí")

2.Dát like soutěžnímu příspěvku/fotce ZDE

Nepovinná (Pozor, zvyšují Vaši šanci na výhru!):

3.Sdílet soutěž veřejně na svém Facebookovém profilu

4.Přivést na naši Facebookovou stránku novou osobu a označit ji v komentáři pod soutěžním příspěvkem (počet Vámi přivedených osob není nijak omezen)

Losování:

Naším cílem je dosažení 500 odběratelů na Facebookové stránce našeho blogu. První losování proběhne ihned po dosažení 200 odběratelů. Každé další losování proběhne vždy po dosažení dalších 50-ti odběratelů (tj. 250, 300, 350, 400, 450 a 500 odběratelů). Do losování budou vždy automaticky zařazeni všichni účastníci, kteří splnili pravidla soutěže, což také znamená, že můžete vyhrát více než jednou! A protože chceme ocenit také pravidelné čtenáře našeho blogu, výherce posledního (tj. osmého) kusu vylosuji já osobně z aktivních odběratelů, kteří pravidelně komentují příspěvky na našem blogu či Facebooku.

Přejeme Vám všem hodně štěstí :)

Upozornění:

Tato soutěž není nikým sponzorována, vše je pouze naše osobní iniciativa. Z tohoto důvodu soutěž omezujeme pouze na Českou republiku! Děkujeme za pochopení. 

 

Galerie Obrázků

Leona

Manželka ajťáka, lékárnice a milovnice kosmetiky. Vražedná kombinace...

Internetová stránka: valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.