Soutěž o letní IT balíček první pomoci - UKONČENO!

Soutěž o letní IT balíček první pomoci - UKONČENO!
(Čtení tohoto článku zabere přibližně: 1 - 2 minut/y.)

Doba trvání soutěže: 1. 6. - 22. 6. 2016

Před nedávnem jsme obdrželi dotaz, zda-li vytvoříme také soutěž určenou specificky pro muže. Osobně jsme nad tímto nápadem uvažovali již nějaký ten pátek, takže se prakticky jednalo o finální pošťouchnutí. Rozhodně Vás nechceme vůči Vašim drahým polovičkám nijak znevýhodňovat, takže Vám dnes přinášíme soutěž o balíček, který je určen speciálně pro Vás. Nenechte se však mýlit, i ženy si zde přijdou na své :)

 O co se soutěží?:

Jak již název napovídá, bude se soutěžit o balíček produktů s IT tématikou. V rámci překvapení jsme se rozhodli, že výhru odhalíme až po vyhodnocení soutěže, ale mohu Vás ujistit, že všechny produkty během své letní dovolené určitě využijete.

No a jelikož bych chtěla popostrčit také ženy, aby se do této soutěže zapojily pro své muže (tak jako oni běžně soutěží pro ně), rozhodla jsem se, že rovněž vylosuji tři nejaktivnější ženy, které ode mne obdrží minibalíček deluxe vzorků kosmetiky Sebamed.

Pravidla soutěže:

1. Být fanouškem našeho blogu na Facebooku (Valeas blog)

2. Dát Like facebookové stránce našeho partnera (eABM)

3. Sdílet VEŘEJNĚ tento soutěžní příspěvek

Losování:

Výherce bude vylosován ze všech sdílení na Facebooku. Počet sdílení na osobu není nijak omezen, což znamená, že čím častěji budete sdílet, tím větší je Vaše šance na výhru.

Upozornění:

Tato soutěž je sponzorována naším partnerem eABM, tudíž soutěžící, kteří nesplní všechny podmínky budou z losování bohužel vyřazeni.

Galerie Obrázků

Vašek & Lea

Internetová stránka: valeas.cz

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.